Nazywam się Renata (Fanpuzzli) i być może znasz mnie już ze strony fanpuzzli.pl, a jeżeli nie… to nic straconego 😉

Długo się zastanawiałam jak nazwać moją pasję do tworzenia i oto mnie olśniło; SZEPT DREWNA to idealnie pasująca nazwa do tego co chcę Ci tutaj pokazać i być może przekazać. Drewno jest o tyle cudownym materiałem, że jest w miarę łatwe do obróbki, a tylko wyobraźnia ogranicza nas w jego zastosowaniu. Chcę tutaj puścić wodze mojej fantazji i z każdym nowym projektem z wdzięcznością do drzewa; uczyć się, doskonalić i wyciągać wnioski. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie i staram się wsłuchać w drewno. Dlatego szept pasuje tutaj doskonale. Myślę, że każdy wykonany ręcznie projekt ma duszę, a co on Ci wyszepcze to już od Ciebie zależy.

Moje projekty podzieliłam na 4 kategorie:

Majsterkowanie
Tutaj podzielę się z Tobą moją “mini” stolarką. Kiedy potrzebowałam zbudować jakiś mini mebelek to go zbudowałam, jakiś stojaczek? jest stojaczek. Lubię minimalizm i dobrze zagospodarowaną przestrzeń. Póki co wszystko robię ręcznie bo zbytnio nie mam miejsca na jakieś fajne maszyny, ale mam nadzieję, że to kwestia czasu i rozwoju.

Laser
Od kiedy poznałam takie urządzenie jak laser CO2 to się zakochałam w jego możliwościach. Tutaj będą prace wyłącznie na sklejce o grubości 3mm. Raczej drobne rzeczy, wymagające precyzyjnego wycinania.

Pirograf
Pirografia czyli “pisanie ogniem”, coś co mnie oczarowało jak zobaczyłam niektóre obrazy. Po prostu szczęka opada, mi oczywiście bardzo dużo brakuje do takiego poziomu. Jednak nie wykluczam, że kiedyś i piękne obrazy nauczę się wypalać, ale na ten moment praktykuję typografię i proste kształty.

Rzeźba
Temat, który myślałam, że nie jest dla mnie, ale wszystkiego możemy się nauczyć, a ja mam determinację i wielką chęć opanowania sztuki snycerstwa przynajmniej na perfekcyjnym poziomie 😉 Praktyka czyni mistrza i mam nadzieję, że będzie tutaj widać moje postępy.

 

Zapraszam do składania zamówień na CUDA z drewna… każdy nowy projekt to dla mnie szansa na rozwój i podniesienie umiejętności.
Nie jesteś ciekawy/a co dany projekt wyszepcze Tobie? 

 

Pssst… a jeżeli podoba Ci się moja pasja i to co tworzę to zapraszam do postawienia mi kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oraz na moje Allegro Lokalnie gdzie próbuję sprzedać rzeczy już mi nie potrzebne, a nóż widelec u Ciebie odnajdą drugie życie. Mi się zwolni miejsce (bardzo potrzebne na warsztat), a przy okazji wesprzesz mnie finansowo w rozwijaniu mojej pasji i stworzeniu tego wymarzonego warsztatu.

Jeżeli przeczytałeś/aś to wszystko to dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas i zainteresowanie. Pozdrawiam i życzę wspaniałego dnia!

 

Masz pomysł na zmajstrowanie czegoś fajnego? Pisz śmiało.
fanpuzzli@gmail.com

This site is protected by wp-copyrightpro.com